Říjen 2017

Mix zelených superpotravin

13. října 2017 v 11:57 | Mirka
Spirulina, mladý ječmen, chlorella a mladá pšenice. Co tyto známé zelené Superpotraviny spojuje? Všechny se používají k detoxikaci organismu a k podpoře imunity a zdraví. Co je však spojuje dohromady je produkt Blendea, která se skládá právě z těchto surovin. Protože ráda testuju nejrůznější produkty zdravé výživy, nemohla mi Blendea uniknout.

Jak jsem byla s výrobkem spokojená? Podle recenzí je Blendea Supergreens učiněný zázrak, má odstraňovat z těla nejrůznější toxiny a těžké kovy, podporovat imunitu, a působit pozitivně na zdraví. Základem produktu jsou takzvané super potraviny, chlorella, spirulina, zelený ječmen a zelená pšenice. Již dříve jsem testovala chlorellu a spirulinu samostatně. Účinky na pročištění organismu to mělo, ale ta chuť nebyla nic moc. Hlavně spirulina mi vůbec nechutnala. byla jsem tedy zezačátku dost skeptická.

Blendeu jsem koupila se slevou, protože jsem měla k dispozici kupon na 100 Kč slevy. Chuť prášku mě velmi překvapila. Příjemně. Prášek obsahuje kromě zmíněných superpotravin i mátu, která mu dodává příjemnou chuť a vůni a přehlušuje tak nepříjemnou chuť spiruliny.

Užívala jsem 1 lžičku denně, každé ráno nalačno, jak je doporučeno. Zkoušela jsem prášek rozmíchat v různých tekutinách, a nejvíc mi asi směs chutnala s obyčejnou studenou vodou. Dá se to i se smoothie ale s ovocnou šťávou mi to připadalo zvláštní. Pomohla mi kůra k vyšším výkonům? Jako detox určitě funguje. Skutečně se necítím unavená a mám dost energie. Výsledky jsou srovnatelné s jinými přípravky, ale v čem blendea boduje je chuť, a také cena. Oproti jiným podobným přípravkům vychází levněji. Pokud tedy uvažujete nad snadným a pohodlným detoxem, mohu tento produkt doporučit.

Ahoj

13. října 2017 v 11:53 | Mirka
Jmenuji se Mirka a zajímám se o zdravou výživu, hubnutí, detoxikaci a vůbec všeobecně o zdravý styl života. Věřím že výživa a správný mindset (nastavení mysli) je tím hlavním klíčem ke zdraví, a to nejen fyzickému, ale také duševnímu. Je všeobecně známým faktem, že prevence nemocí je důležitá, dozvíte se na tomto blogu o různých potravinových doplňcích které jsem vyzkoušela. Zkouším pravidelně různé hubnoucí kůry, diety, vitamínové preparáty, zkrátka vše co prospívá našemu zdraví. Soustřeďuju se zejména na preparáty a kůry které jdou přírodní cestou, bylinky, čaje a podobně Žádná chemie, té je kolem nás beztak dost. Věřím tomu že správná péče o zdraví zahrnuje zdravý jídelníček, pohyb na čerstvém vzduchu a pozitivní naladění. Zajímám se také o výzkumy na poli hubnutí a zdravé výživy, v poslední době mě zaujal tento článek o hubnutí. Na tato a podobná témata se můžete na tomto blogu těšit. Já se také těším na vaše komentáře a reakce